سه‌شنبه, 3 خرداد 1401 EN
  • ساعت : ۹:۱۳:۵۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ 
  • تعداد بازدید : 61
برگزاری نهمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرایی
نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ( ویژه رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش ) با حضور ۲۶۵۰ نفر داوطلب آقا و خانم در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) بهبهان برگزار شد.

در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ( ویژه رشته های شغلی وزارت آموزش و پرورش ) تعداد ۱۸۲۴ نفرداوطلب خانم و ۸۲۶ نفرداوطلب آقا شرکت داشتند و در نوبت های صبح پنج شنبه و جمعه 15 و16 اردیبهشت  در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء(ص) بهبهان با هم به رقابت پرداختند.
 در راستای اجرای شیوه نامه های بهداشتی ابلاغی از ستاد مقابله با ویروس کرونا به منظور آرامش خاطر داوطلبان و خانواده محترم آنان، کلیه فضاها و صندلی ها برای این آزمون ضدعفونی گردید و کلیه شیوه نامه های ابلاغی رعایت گردید و همچنین کلیه داوطلبین و عوامل اجرایی آزمون از ماسک مناسب استفاده نمودند و خوشحالیم ‌که با تلاش همه عوامل شرایط خوب و استانداردی مهیا شد.
شایان ذکر است در راستای ایفای مأموریت اجتماعی و ارائه خدمات به همشهریان عزیز از سال 97 و با ورود دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان به عنوان برگزار کننده آزمون های سازمان سنجش، این مهم باعث کمک به اقتصاد شهرستان و حذف مخاطرات سفر و هزینه های داوطلبان به مرکز استان شده و موجبات رضایتمندی داوطلبین و خانواده های آنان را فراهم نموده است.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.0.9.0
    V6.0.9.0