چهارشنبه, 26 تير 1398 EN
عنوان گروه خبري / روابط عمومی .
  • ساعت : ۱۱:۵۴:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 188
ارسال محموله كمكی دانشگاه به سیل زدگان
اولین محموله کمک های انسان دوستانه دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان به مناطق سیل زده استان ارسال شد.

این محموله شامل اقلام ضروری و مواد مورد نیاز همچون آب آشامیدنی، انواع لوازم بهداشتی ،کنسرو ، مواد خوراکی و  توسط اعضای هیات رئیسه دانشگاه به موکب بهبهان در شهر حمیدیه تحویل داده شد.

مبلغ ریالی اقلام آماده شده با همیاری اساتید و پرسنل دانشگاه تهیه و دانشجویان دانشگاه نیز سهمیه یک روز غذای خود را بصورت جیره خشک به سیل زدگان اختصاص دادند.

اعضای هیات رئیسه دانشگاه همزمان با تحویل اقلام کمکی از مناطق  سیل زده و اردوگاه یادمان شهدای هویزه بازدید کرده و در ادامه با دانشجویان دانشگاه که در قالب اردوی جهادی در مناطق سیل زده حضور داشتند دیدار کردند. این دانشجویان در روزهای اولیه سیل در قالب گروه های جهادی به یاری سیل زدگان شتافته و هنوز در مناطق آسیب دیده حضور دارند.

دکتر میری در حاشیه ارسال کمک های به مناطق سیل زده گفت: از تمامی اعضای هئیت علمی، کارکنان اداری و نیز دانشجویانی که توانایی امدادرسانی به مردم سیل زده را دارند دعوت می کنم در این امر خداپسندانه و کمک به همنوعان خود اقدام کنند.

وی افزود: نمی‌توانیم از دور نظاره‌گر درد و رنج تعداد کثیری از هموطنان عزیزمان که به دلیل حادثه سیل دچار خسارات فراوانی شده‌اند، باشیم و این وظیفه همه ماست که با وحدت و همدلی بیشتر مشکلات ناشی از سیل ویرانگر را کمرنگ و در جهت کاستن از تالمات مردم استان قدمی برداریم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0