عنوان : برگزاری مسابقه بهترین استارتاپ بهبهان
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ 
ساعت : ۸:۵۹:۳۳

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برگزاری مسابقه "بهترین استارتاپ بهبهان" همزمان با آغاز سال تحصیلی 98-97 با جوایز نفیس:

هدف از برگزاری این مسابقه پیدا کردن بهترین استارتاپ در جامعه استارتاپی بهبهان و بازارهای در حال توسعه است . استارتاپ هایی که بتوانند مشکلات منطقه ای را حل کرده یا محصول سود ده را برای بازارجهانی عرضه کنند . خانه استارتاپ بهبهان با هدف حمایت از کسب و کارهای منطقه ای و قدرت بخشیدن به آن ها این مسابقه را برگزار می کند. لازم به ذکر است استارتاپ ها مورد ارزیابی داوران و جمعی از افراد صاحب نام و مدیران صندوق های سرمایه گذاری قرار می گیرد.

مسوول کانون شکوفایی و خلاقیت دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان از برگزاری مسابقه بهترین استارتاپ بهبهان همزمان با آغاز سال تحصیلی 98-97 در این دانشگاه خبر داد.

توران دستیار در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به اینکه خانه استارتاپ‌های بهبهان به تازگی زیر نظر پارک علم و فناوری خوزستان راه‌اندازی شده است، مسابقه بهترین استارتاپ بهبهان با هدف شناسایی استارتاپ‌های بهبهان برگزار می‌شود.

وی افزود: این استارتاپ‌ها در حاشیه این مسابقه طی شرکت در کارگاه‌های تدارک دیده شده مورد آموزش قرار خواهند گرفت. اکنون ما حدود 10 استارتاپ فعال داریم اما هنوز استارتاپ‌ها در سطح شهر شناسایی نشده‌اند.

مسوول کانون شکوفایی و خلاقیت دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان با اشاره به اعلام فراخوان اولیه این مسابقه، گفت: جامعه هدف ما تمام استارتاپ‌ها در سطح شهر بهبهان است تا شناسایی شوند و برای توانمندسازی در راستای زمینه فعالیتشان کار کنیم.

دستیار ادامه داد: زمان برگزاری مسابقه بهترین استارتاپ بهبهان به احتمال زیاد اواخر مهرماه خواهد بود. اکنون تمام استارتاپ‌های بهبهان می‌توانند عضو خانه استارتاپ‌های بهبهان شوند و از فضای کاری، اینترنت رایگان، آموزش‌ و مشاور‌ه‌ بهره ببرند.

افرادی که مایل به شرکت در این مسابقه می باشند فرم ثبت نام استارت آپ را پر کرده و به ادرسkanoon94bkatu@gmail.com ارسال نمایید.

استارتاپ چیست؟

معرفی خانه استارتاپ بهبهان

فرم ثبت نام استارتاپ


تعداد بازدید : 477

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان

V5.1.0.0