عنوان : پیام رئیس دانشگاه به مناسبت 22 اسفند، روز بزرگداشت شهدا
کد خبر : ۲۸۵۷
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ 
ساعت : ۱۰:۵۲:۷
عنوان گروه خبري : روابط عمومی .

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بسم الرب الشهدا
   
ولاتحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوافی سَبیل ِاللّهِ امواتا ًبَل احیاءُِ عندَربِّهِم یُرزَقون .
 
همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دلسوختگان و دارلشفاء آزادگان خواهد بود .
  امام خمینی (ره)
 
سلام بر ارواح طیبه شهدا، شهیدانی که تا ابد نام و یاد پرافتخارشان بر صفحه ی سپید روزگار و در تاریخ اندیشه ها با عزت و عظمت، ابدی و سرمدی خواهد ماند و درود بر خانواده های معظم و معززشان که درس صبر و وفاداری را بهترین وجه تفسیر نمودند.
درود بر مردانی که برای پاسداشت غرور ملی این سرزمین از جان گذشتند تا یک وجب از این خاک مقدس مورد تاراج دشمن قرار نگیرد. سلام بر آن مردان و زنانی که پا در رکاب کاروان کربلا نهادند و روحشان شاد آنان که با رشادت‌ها و جسارت‌های مثال‌زدنی، ناممکن‌ها را ممکن کردند و درسی از ایمان، عزت نفس، صبر و بردباری روزهای سخت را در تاریخ جاودانه ساختند
نام‌گذاری 22 اسفند ماه به عنوان روز بزرگداشت شهدا و سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی، بیان‌گر مقام والا و با عظمت شهدا و نمایان‌گر ارزش و قداست خون شهیدان در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی ایران است.
و امروز در شکوه ایران اسلامی هرگز نباید از یاد ببریم حماسه آفرینی و جانفشانی شهدا، جانبازان و ایثارگرانی که در واقع بزرگ‌ترین سرمایه این سرزمین هستند.
ضمن گرامیداشت روز شهید و یاد و خاطره دلیران و بزرگ ماندگاران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس، بر روح بی‌کران شهدا و امام شهدا درود می‌فرستیم و سر ارادت فرود می‌آوریم به قدر تک‌تک ثانیه‌هایی که فرزندان این مرز پرگهر در امنیت و آرامش، در صحت و سلامت، رشد کردند و بالیدند، افتخار آفریدند و جاودانه شدند.

سید منصور سیدنژاد

نمایش تعداد بازدیدها : 215

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0