عنوان : برگزاری جلسه ستاد هفته پژوهش شهرستان بهبهان
کد خبر : ۲۸۱۳
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۰۸ 
ساعت : ۱۵:۴۶:۱
عنوان گروه خبري : روابط عمومی .
منبع خبر : روابط عمومی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰


برگزاری جلسه ستاد هفته پژوهش شهرستان بهبهان

جلسه هماهنگی ستاد اجرایی هفته پژوهش بهبهان صبح امروز در سالن جلسات دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء برگزار شد.
در این جلسه که به ریاست علی مظفری فرماندار شهرستان برگزار شد برنامه های پیشنهادی و اجرایی دستگاه ها جهت اجرا در هفته پژوهش مورد ارزیابی قرار گرفت.
در ابتدا دکتر سید نژاد دبیر ستاد هفته پژوهش شهرستان ضمن خوش آمد گویی به حضار به طور خلاصه به بیان فعالیت ها و مراحل اداری صورت گرفته برای برپایی شایسته و آبرومند هفته پژوهش اشاره کرده و افزود نگاه نو در عرصه مهارت و کارآفرینی راه گشای مشکلات شهرستان می باشد و فعالیتهای مرکز جوار دانشگاهی در زمینه حرفه آموزی را قابل توجه خواند.
دکتر فرجی معاون آموزشی پژوهشی دانشگاه و جانشین دبیر ستاد هفته پژوهش نیز با ارائه آماری از کارهای صورت گرفته از جمله انتخاب اعضای ستاد،روند صدور احکام و انتخاب اعضای شورای اجرایی  ،از آمادگی دبیرخانه ستاد برای دریافت برنامه های پیشنهادی دستگاه ها خبر داد و جهت برگزاری برنامه ها و ایجاد نمایشگاه مشترک  با دیگر دستگاه ها اعلام آمادگی نمود.
در ادامه اعضای ستاد به بیان نقطه نظرات و برنامه های دستگاه های مطبوع خود پیرامون هفته پژوهش پرداختند.
سپس فرماندار شهرستان با انتقاد از عدم حضور مدیران دعوت شده در جلسه ، عدم توجه به دانشگاه های شهر را خطرناک خواند و راه خروج از بن بست مشکلات شهرستان را  ایجاد دبیرخانه دائمی هفته پژوهش عنوان و خواستار برگزاری جلسات منظم ماهیانه در این خصوص شد.
وی ضمن با اهمیت خواندن اخلاق حرفه ای و اسلامی در پژوهش ،تشکیل کارگروه های پژوهشی در تمام دانشگاه ها و دعوت از نخبگان را کار ساز خواند.
مظفری در ادامه با تشکر از فعالیتهای صورت گرفته توسط دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء از تأسیس پژوهشکده انرژی‌های نو و تجدیدپذیر در دانشگاه خبر داد که  سازمان آب و برق خوزستان نیز حامی مالی دانشگاه خواهد بود.​

   


نمایش تعداد بازدیدها : 161

بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0